Profil firmy

Naša firma LM-INK sa zaoberá renováciou a plnením kaziet(cartridgov) do atramentových tlačiarní a tonerov do laserových tlačiarní.

Od začiatku založenia našej firmy sa orientujeme na zákaznikov vyhľadávajúcich najvyššiu možnú kvalitu a snažíme sa plne uspokojovať ich požiadavky a potreby predovšetkým využívaním správnych technologických a renovačných postupov , ale aj kvalitou práce a použitého materiálu. Na čistenie atramentových kaziet používame atomizovanú vodu pri vysokom tlaku a teplote.

Proces plnenia kaziet prebieha v prístrojoch, ktorých hlavnou časťou je vákuová komora, čiže kazety sú naplnené maximálnym možným množstvom atramentu(dosahujú maximálny počet výtlačkov).

Pri čistení a renovácii tonerových kaziet používame prístroj s vysokým odsávacím účinkom, takže sa do ovzdušia nedostanú zbytkové častice tonerového prášku . Tie sú zachytávané vo vysokokvalitných HEPA filtroch daného prístroja.

Každá atramentová kazeta a toner sú po naplnení testované v prislúchajúcej tlačiarni a každý zákazník zároveň obdrží testovaciu stránku.

Okrem iného poskytujeme predaj originálnych(OEM) kaziet a tonerov, predaj kompatibilných kaziet a tonerov do laserových a atramentových tlačiarní, tlač fotografií a predaj fotografického papiera .

Kladieme dôraz na ochranu životného prostredia a preto spolupracujeme s renomovanými spoločnosťami zaoberajúcimi sa likvidáciou odpadov vzniknutých pri našom výrobnom procese.

Spolupracujeme s dodávateľmi atramentu a tonerového prášku z USA .Naša firma garantuje vysokú kvalitu služieb a produktov za najvýhodnejšie ceny.

LM-ink, Pugačevova 19, Humenne 06601
Email: info@lm-ink.sk